«У Другу світову панікерів пристрілювали»: Мосейчук про тих, хто поширює контент роботи ТЦК

Джерело: Наталія Мосейчук/YouTube

Українська телеведуча та журналістка Наталія Мосейчук говорячи про людей, які поширюють у соцмережах контент роботи ТЦК, сказала, що під час Другої світової війни “панікерів пристрілювали”.

Також Наталія Мосейчук запитала свого співрозмовника, академіка та психіатра Олега Чабана, у якого брала інтерв’ю, що робити з “панікерами зразка 21 сторіччя made in Ukraine”.

“Дивилася соцмережі ­– Тікток. Потрапила на стрічку людини, яка робить репости всіх заяв чоловіків, жінок, які заламують руки, кажуть: “ой, що то коїться”, вони хочуть там воювати до останнього українця, і такі от клішовані, наративні тезові фрази звучать. І вони дуже схожі у всіх цих спікерів, яких я гортала. Під час Другої світової війни таких людей називали панікерами і з ними вступали в взаємозв’язок люди, які були відповідальні за те, щоб хоча б ці не заважали, і кайданами на ногах не були – тобто пристрілювали, одним словом. А що робити з панікерами зразка 21 сторіччя made in Ukraine?”, – сказала  телеведуча Наталія Мосейчук під час інтерв’ю з українським академіком та психіатром Олегом Чабаном.

У відповідь Олег Чабан сказав, що у них зовсім інший інструмент поширення паніки, зокрема телеграм-канали, інтернет та інші месенджери, які не мають ніяких обмежень. На його думку, так звані “панікери” завжди були, є і будуть.

“Просто необхідно протиставляти, виловлювати і створювати сильнішу аргументацію”, – сказав Олег Чабан.

Голова європейської дипломатії Кая Каллас привітала тверду позицію президента США Дональда Трампа щодо Росії, втім, розкритикувала ультиматум у 50 днів, оскільки росіяни продовжують неспровоковане вторгнення. Вона також закликала США підкріпити санкції військовою підтримкою України.

Ввечері 14 липня президент Володимир Зеленський провів розмову з главою Білого дому Дональдом Трампом. Сторони зокремо обговорили зміцнення українських позицій для досягнення миру.

Президент Володимир Зеленський, наголосивши на пріоритетності розвитку власного виробництва в Україні, підтвердив намір призначити нинішнього главу уряду Дениса Шмигаля новим очільником Міноборони.

Президент США Дональд Трамп 14 липня оголосив про різке збільшення збройових постачань країнам НАТО у межах нового плану озброєння України. Угода передбачає постачання ракет, засобів ППО та артилерійських снарядів, котрі зрештою мають спорядити Києву.

14 липня під час зустрічі з генсеком НАТО Марком Рубіо, президент США Дональд Трамп заявив, що збирається надсилати “найсучаснішу зброю” Альянсу, котрий зможе передати її Україні.