«У Другу світову панікерів пристрілювали»: Мосейчук про тих, хто поширює контент роботи ТЦК

Джерело: Наталія Мосейчук/YouTube

Українська телеведуча та журналістка Наталія Мосейчук говорячи про людей, які поширюють у соцмережах контент роботи ТЦК, сказала, що під час Другої світової війни “панікерів пристрілювали”.

Також Наталія Мосейчук запитала свого співрозмовника, академіка та психіатра Олега Чабана, у якого брала інтерв’ю, що робити з “панікерами зразка 21 сторіччя made in Ukraine”.

“Дивилася соцмережі ­– Тікток. Потрапила на стрічку людини, яка робить репости всіх заяв чоловіків, жінок, які заламують руки, кажуть: “ой, що то коїться”, вони хочуть там воювати до останнього українця, і такі от клішовані, наративні тезові фрази звучать. І вони дуже схожі у всіх цих спікерів, яких я гортала. Під час Другої світової війни таких людей називали панікерами і з ними вступали в взаємозв’язок люди, які були відповідальні за те, щоб хоча б ці не заважали, і кайданами на ногах не були – тобто пристрілювали, одним словом. А що робити з панікерами зразка 21 сторіччя made in Ukraine?”, – сказала  телеведуча Наталія Мосейчук під час інтерв’ю з українським академіком та психіатром Олегом Чабаном.

У відповідь Олег Чабан сказав, що у них зовсім інший інструмент поширення паніки, зокрема телеграм-канали, інтернет та інші месенджери, які не мають ніяких обмежень. На його думку, так звані “панікери” завжди були, є і будуть.

“Просто необхідно протиставляти, виловлювати і створювати сильнішу аргументацію”, – сказав Олег Чабан.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.

Співробітник ФСБ РФ Сергій Лєбєдєв завербував військового, який перебував у Львові. Чоловік мав виконувати різні завдання, але вирішив залучити до завдання свою жінку, яка у результаті звернулася до поліції через його дії.