У Франції чоловік 10 років поїв свою дружину снодійним та дозволяв іншим чоловікам її ґвалтувати

Джерело: Le monde

У Франції чоловіка судитимуть за те, що протягом 10 років він підсипав своїй дружині снодійне та дозволяв іншим чоловікам її ґвалтувати. Слідчі встановили причетність десятків чоловіків до скоєння цього злочину.

Загальна кількість обвинувачених чоловіків – 51. Слідчі зібрали докази щодо 92 епізодів зґвалтування. Наймолодшому з обвинувачених на момент висунення звинувачень було 20 років, найстаршому – 68 років.

Все почалося у вересні 2020 року, коли поліція затримала Домініка П. за те, що у місцевому супермаркеті він намагався непомітно просунути невелику камеру під спідниці кільком жінкам. Поліція вилучила його телефон, комп’ютер і декілька жорстких дисків. Його дружину викликали до відділку поліції, де вона описала чоловіка як “хорошу людину” і пробачила йому епізод із супермаркетом.

У телефоні та комп’ютері Домініка П. поліція знайшла тисячі повідомлень у чаті під назвою “A son insu” (“Без її відома”). У чаті чоловіки розповідали про сексуальні стосунки, які відбувалися з їхніми партнерками без їх відома: тобто про зґвалтування. Вони ділилися фотографіями своїх оголених жінок, а також фотографіями невідомих жінок, яких завжди фотографували таємно, на пляжі, в магазині чи на вулиці.

З цього чату з’ясували, що з 2011 по 2020 роки Домінік П. регулярно давав своїй дружині транквілізатори, подрібнюючи їх у їжу. Потім він дозволяв чоловікам із чату, з якими він раніше домовлявся, увійти в будинок і  зґвалтувати його непритомну дружину. Усе це він знімав на відео. 

“Ми говоримо про 20 000 порнографічних фотографій і відео, здебільшого моєї матері”, – сказала Керолайн Даріан, донька жертви.

Жінка, подивившись відео знущань, знятих її чоловіком, вперше усвідомила, що їй доводилось переживати. Кошмари, хронічна втома, про яку вона кілька разів говорила своїм дітям і своєму лікареві. І сильні гінекологічні болі, аж до серйозного запалення шийки матки.

”Я була для нього річчю”, – сказала жінка.

Лікар виявив у неї чотири різні захворювання, що передаються статевим шляхом.

На USB-накопичувачі слідчі виявили папку “ABUS”, де було сотні відео з іменами ґвалтівників і номером зґвалтування: 128 файлів, 92 зґвалтування, 83 ґвалтівники. Поліція ідентифікувала 51 чоловіка. Усіх арештовано та судитимуть за зґвалтування при обтяжувальних обставинах, за яке у Франції карають двадцятьма роками в’язниці.

  • Правоохоронці закрили кримінальне провадження у справі катування та зґвалтування корови у Хмельницькій області. На думку поліціянтів, це адміністративне, а не кримінальне правопорушення.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.