У французькому будинку, де проживають люди з обмеженими можливостями, сталася пожежа: 11 зниклих безвісти

Джерело: CNN

У середу вранці, 9 серпня, у французькому будинку відпочинку, де проживають люди з обмеженими можливостями, спалахнула пожежа. Одинадцять осіб вважаються зниклими безвісти.

Пожежа в Вінтценхаймі, невеликому містечку біля кордону з Німеччиною, спалахнула приблизно о 6:30 ранку за місцевим часом. “Сильне полум’я” охопило більшу частину будівлі.

Влада залучила 76 пожежників, чотири пожежні машини та чотири карети швидкої допомоги, і о 9 ранку пожежу було взято під контроль. Зі споруди евакуювали 17 осіб.

Міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманен заявив, що зареєстровано декілька жертв, “попри швидке та сміливе втручання пожежної служби, якій я віддаю належне”.

Прем’єр-міністр Франції Елізабет Борн повідомила, що поїде до міста з депутаткою Національної асамблеї Франції Орор Берже.

“Мої перші думки – з жертвами та їхніми близькими, – сказала вона. – Я високо оцінюю реакцію пожежників”.

В РФ завербовані на війну засуджені починають повертатися додому. Експерти припускають, що після війни проти України на Росію очікує різкий стрибок злочинності, що може коштувати країні до 0,6% ВВП або близько 1 трлн рублів.

Міністр закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Сон під час зустрічі з помічником держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніелем Крітенбрінком, заявив, що В’єтнам вважає США “стратегічно важливим партнером” та планує зміцнювати партнерські відносини з Білим домом для “сприяння розвитку Всеосяжного стратегічного партнерства”.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.