У Генштабі показали, як у Великій Британії воїни ЗСУ вчаться оборонятися від атак ворога

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

У Генштабі Збройних сил України показали, як українські піхотинці, під час навчань у Великій Британії, вчаться оборонятися від ворожих атак.

Українські захисники тренуються під керівництвом інструкторів операції “Куду” Сухопутних військ Австралійських сил Оборони у Великій Британії у межах багатонаціональної навчальної операції “ІНТЕРФЛЕКС”.

Під час навчань українські воїни ведуть спостереження з окопу і помічають рух противника у полі. Ворожа група штурмовиків просувається до траншеї. Військові передають інформацію про пересування ворога ланцюжком і відкривають вогонь на ураження.

Ворожі штурмовики втікають, утім, окопи накриває ворожа арта. На позиції є поранені. Бійцям слід надати домедичну допомогу і евакуювати поранених. Саме за одним із таких навчальних сценаріїв австралійські військові навчають українців.

У січні 2023 року контингент Австралійських Сил Оборони до 70 військовослужбовців прибув до Об’єднаного Королівства, щоби приєднався до країн-партнерів, які готують українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

Зображення: Генеральний штаб ЗСУ

 “Австралія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на продовження порушення Росією міжнародного права”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

А також наголосили, що жоден військовослужбовець чи військовослужбовиця Австралійських сил Оборони не в’їжджатиме в Україну в межах операції “Куду”.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.