У Генштабі показали, як військові відпрацьовують тактику оборони власних окопів (Відео)

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

У Генштабі Збройних сил України показали, як українські воїни, під час навчань у Великій Британії, відпрацьовують тактику оборони власних окопів.

Зазначається, що новобранці Збройних сил України відпрацьовують методи підвищення летальності для ворога, вивчаючи тактику окопної війни під керівництвом інструкторів операції “Куду” Сухопутних військ Австралійських сил Оборони у Великій Британії у межах багатонаціональної операції “ІНТЕРФЛЕКС”.

Відтак, новобранці Збройних сил України покроково відпрацьовують вправи з проникнення в системи окопів і зачистку їх від ворожих солдатів, а також тактику оборони власних окопів. Умови навчання імітують умови на полі бою, які зараз спостерігаються під час повномасштабної війни в Україні.

Наступний етап підготовки й співпраці з австралійськими інструкторами Сухопутних військ Австралії передбачає вивчення тактики ефективних дій в міському середовищі та розвиток навичок стрільби перед закінченням курсу.

Операція “Куду” є внеском Австралії у підготовку солдатів Збройних сил України у Великій Британії.

“Австралія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на продовження порушення Росією міжнародного права”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

А також додали, що прибувши до Сполученого Королівства в січні 2023 року, контингент військовослужбовців Австралійських сил Оборони приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

У Генштабі ЗСУ наголосили, що жоден військовослужбовець чи військовослужбовиця Австралійських сил Оборони не в’їжджатиме в Україну в межах операції “Куду”.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.