У Генштабі прояснили, яким чином рахують втрати росіян у живій силі
Джерело: Українська правда
За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.
Як зазначив речник Генштабу Дмитро Ковальов, відомство щоденно оновлює дані щодо втрат військ РФ в Україні.
“Підкреслимо – це саме загальні втрати”, – сказав він.
Речник пояснив, що втрати ворога у живій силі складаються з двох основних показників – вбиті та поранені.
“І станом на 27 лютого 2024 року загальні втрати російських окупантів орієнтовно становлять 412 400 осіб”, – додав Ковальов.
ДОВІДКА: під час пресконференції 25 лютого 2024 року президент України Володимир Зеленський озвучив втрати української та російської армій у повномасштабній війні. Зокрема за даними президента, за два роки загинули 31 тисяча захисників України, тоді як втрати РФ становлять 180 тисяч вбитими.
- Кількість втрат української армії у війні проти Росії, які назвав президент Володимир Зеленський, відрізняються від підрахунків офіційних осіб США.
3 грудня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час телефонної розмови з главою РФ Володимиром Путіним обговорив нинішню ситуацію у Сирії. Він заявив, що Анкара, підтримуючи територіальну цілісність Сирії, прагне “справедливого та довгострокового врегулювання”.
Сполучені Штати Америки спорядять Україні три різних типи систем дистанційного мінування, зокрема протипіхотних мін у межах анонсованого пакету військової допомоги.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте закликав відтермінувати можливі мирні переговори з Росією, доки Україні постачать достатньо військової допомоги західні союзники. За його словами, це необхідно, щоб Київ зміцнив свої позиції на полі бою та здобув перевагу у перемовинах.
Агентство з розшуку та менеджменту активів отримало офіційний звіт оцінки щодо спортивної бази екснардепа Віктора Медведчука, яку рішенням суду передали в управління Агентства.
З січня 2025 року іспити з водіння в Литві проводитимуться виключно литовською або іншими офіційними мовами Європейського Союзу, за винятком випадків, котрі стосуються громадян України.