У Генштабі прояснили, яким чином рахують втрати росіян у живій силі

Джерело: Українська правда

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Як зазначив речник Генштабу Дмитро Ковальов, відомство щоденно оновлює дані щодо втрат військ РФ в Україні.

“Підкреслимо – це саме загальні втрати”, – сказав він.

Речник пояснив, що втрати ворога у живій силі складаються з двох основних показників – вбиті та поранені.

“І станом на 27 лютого 2024 року загальні втрати російських окупантів орієнтовно становлять 412 400 осіб”, – додав Ковальов.

ДОВІДКА: під час пресконференції 25 лютого 2024 року президент України Володимир Зеленський озвучив втрати української та російської армій у повномасштабній війні. Зокрема за даними президента, за два роки загинули 31 тисяча захисників України, тоді як втрати РФ становлять 180 тисяч вбитими.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.