У герцогині Йоркської діагностували рак шкіри

Джерело: Daily Mail

У колишньої дружини принца Ендрю, герцога Йоркського, другого сина Єлизавети II та принца Філіпа – Сари Фергюсон – діагностували рак шкіри.

Як розповіли в інформагентстві, такий діагноз їй поставили одразу після лікування іншого виду онкології – раку грудей.

Відомо, що минулого року 64-річній жінці видалили кілька родимок під час операції на грудях, одна з яких виявилася злоякісною. Про це вона дізналася на початку 2024 року. Знайомі Сари зазначили, що жінка намагається не втрачати позитиву та вірить, що подолає цю хворобу.

“Є надія, що рак був виявлений досить рано, і Сара більше не матиме проблем. Проте їй доведеться пройти додаткові обстеження для визначення, чи розвинувся та чи поширився він на інші ділянки тіла”, – пояснили близькі до Фергюсон джерела.

Видання додає, що у батька герцогині, Роланда Фергюсона за 10 років до його смерті діагностували рак простати та рак шкіри.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.