У Грузії пройшов протест під слоганом «Ні російській диктатурі»

Джерело: Sova

У Грузії ввечері, 15 лютого, в Тбілісі та Батумі відбулися протестні ходи під слоганом “Ні російській диктатурі”.

Як зазначається, до організації акції долучились різні неурядові організації та громадянські рухи. Вони закликають протестувати проти того, що події в країні “реалізуються за російським сценарієм”, а влада послідовно обмежує свободу слова і зібрань.

Головні вимоги учасників – нові парламентські вибори та звільнення 49 демонстрантів, затриманих у кримінальних справах.

У Батумі громадяни зібралися біля колонад і попрямували до будівлі Конституційного суду.

У Тбілісі зібрання набагато масштабніше – кілька тисяч людей вирушили від площі Європи до площі Свободи.

За даними видання, учасники протестів написали листи ув’язненим однодумцям і планують пізніше передати їх до в’язниць.

Нагадаємо, що масштабні акції почалися 28 листопада 2024 року, після рішення уряду “Грузинської мрії” про заморожування переговорів щодо вступу до ЄС.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.