У Грузії пройшов протест під слоганом «Ні російській диктатурі»
Джерело: Sova
У Грузії ввечері, 15 лютого, в Тбілісі та Батумі відбулися протестні ходи під слоганом “Ні російській диктатурі”.
Як зазначається, до організації акції долучились різні неурядові організації та громадянські рухи. Вони закликають протестувати проти того, що події в країні “реалізуються за російським сценарієм”, а влада послідовно обмежує свободу слова і зібрань.
Головні вимоги учасників – нові парламентські вибори та звільнення 49 демонстрантів, затриманих у кримінальних справах.
У Батумі громадяни зібралися біля колонад і попрямували до будівлі Конституційного суду.
У Тбілісі зібрання набагато масштабніше – кілька тисяч людей вирушили від площі Європи до площі Свободи.
За даними видання, учасники протестів написали листи ув’язненим однодумцям і планують пізніше передати їх до в’язниць.
Нагадаємо, що масштабні акції почалися 28 листопада 2024 року, після рішення уряду “Грузинської мрії” про заморожування переговорів щодо вступу до ЄС.
- Кутаїський міський суд оштрафував на 5000 ларі ($1 800) дев’ятьох осіб, які провели акцію протесту біля резиденції судді Кутаїського апеляційного суду Малхаза Окропірашвілі.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.