У Грузії скасували концерт британського гурту Massive Attack

Джерело: Black Sea Arena

У Грузії скасували концерт британського гурту Massive Attack, запланований на 28 липня у селищі Шекветілі.

“На жаль, через непередбачувані обставини запланований концерт Massive Attack на неділю, 28 липня, скасовується”, – йдеться у заяві концертного майданчика Black Sea Arena, де мав відбутися захід.

Зазначається, що всі власники квитків можуть отримати відшкодування у місці їх придбання.

За даними місцевих ЗМІ, раніше грузинські опозиційні активісти звернулися до учасників гурту, звернувши увагу на політичні події в країні, зокрема на прийняття закону про “іноагентів”, насильство проти демонстрантів, ініціювання гомофобних законопроєктів тощо.

“Ваш концерт – яскрава подія для будь-якого любителя музики, і грузинські прихильники особливо чекають на ваш приїзд до Грузії. В цих обставинах вкрай важливо, аби всі розуміли тривожний політичний контекст, що оточує ваш захід”, – йшлося у зверненні.

На початку травня Massive Attack оприлюднила допис у соцмережі на підтримку молоді, яка протестує у Грузії.

Як розповіли у виданні, майданчик Black Sea Arena у Шекветілі побудував та передав державі мільярдер і засновник правлячої партії “Грузинська мрія” Бідзіна Іванішвілі.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.

Заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава подав позов проти Віталія Шабуніна і Центру протидії корупції (ЦПК) про захист честі та гідності. Держслужбовець вимагає, аби антикорупціонер та його відомство спростували інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ