У Харкові матір продала дитину за $20 тисяч, щоб купити нове авто: жінку затримано

Джерело: Нацполіція, Офіс генпрокурора

Правоохоронці затримали 22-річну жінку, яка за 20 тисяч доларів США продала свою новонароджену дитину. Отриману суму вона разом зі співмешканцем планувала витратити на придбання автомобіля.

Згідно з матеріалами слідства, 1 грудня 2024 року мешканка Харкова стала матір’ю доньки. У січні наступного року жінка ухвалила рішення продати дитину своїй знайомій та домовилася з нею про зустріч. Вартість дитини, на думку жінки, становила 20 тисяч доларів США.

Як зазначила підозрювана, вона вирішила продати свою дитину через необхідність у коштах для особистих потреб.

“12 лютого оперативники та слідчі поліції затримали матір одразу після того, як вона продала власну дитину та отримали за неї 20 тисяч доларів. На ці кошти вона разом зі співмешканцем планувала придбати авто”, – повідомили у поліції.

Також під час обшуку за місцем проживання підозрюваної правоохоронці виявили її сина, якому 1 рік та 10 місяців. Малюка оглянули лікарі, і наразі він перебуває під їхнім наглядом.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Дитину передали до органів опіки та ювенальних поліцейських. Наразі за дівчинкою доглядають лікарі.

Слідчі оголосили жінці про підозру за ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання для неї запобіжного заходу.

Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.

За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.

Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.

Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.