У Харкові під завалами можуть бути ще п’ятеро людей
Джерело: Олег Синєгубов
У Харкові триває розбір завалів на місці ворожого удару 2 січня. Під завалами може бути ще 5 людей.
Наразі повідомляється, що внаслідок атаки поранені 27 людей, семеро з них перебувають у лікарнях. Жінку, госпіталізовану у важкому стані, прооперували – наразі вона залишається в реанімації.
Загинули двоє людей – 3-річний хлопчик і 22-річна жінка.
“За наявною інформацією, під завалами можуть перебувати ще п’ятеро людей. Ймовірно, під час вибуху вони були в офісній будівлі, зв’язку з ними наразі немає”, – вказує очільник ОВА Олег Синєгубов.
Рятувальні роботи не зупинялися всю ніч.
Нагадаємо, 2 січня близько 14:30 збройні сили РФ завдали ракетного удару по житловому масиву в Київському районі Харкова. Зафіксовано влучання у багатоквартирний житловий будинок.
Попередньо, атаку було здійснено двома ракетами типу “Іскандер”.
Пошкоджено низку житлових будинків, магазини, кафе, супермаркет.
- Внаслідок артилерійської атаки армії РФ у Херсоні загинуло двоє цивільних.
- На Донеччині внаслідок російських атак загинуло двоє цивільних, ще шестеро – поранені.
У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.
Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.
Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.
Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.