У Харкові пролунали вибухи: росіяни поцілили по Київському району

Джерело: міський голова Харкова Ігор Терехов

Російська армія 27 червня атакувала Харків, внаслідок чого постраждав район житлової забудови.

За словами Терехова, ворог поцілив у район житлової забудови, а не в корпуси навчального закладу, як було повідомлено раніше. Деякі з них зруйновані, попередньо — пошкоджень зазнав гуртожиток одного з вишів, зазначив Терехов.

Інформації щодо загиблих та постраждалих не надходило.

Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов поінформував, що внаслідок удару РФ пошкодження зазнав приватний будинок у Київському районі.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.