У Харкові загинули двоє працівників газової служби внаслідок зсуву ґрунту

Джерело: Міністерство енергетики

У Харкові під час ліквідації витоку на підземному газопроводі сталася трагедія, що призвела до загибелі двох працівників газової служби.

“Учора під час ліквідації витоку газу на підземному розподільному газопроводі у Харкові стався обвал ґрунту. Під землею опинилися два слюсарі з аварійно-відбудовних робіт аварійно-диспетчерської служби Харківської філії ТОВ “Газорозподільні мережі”. На жаль, працівники загинули”, — йдеться у повідомленні.

Нині триває розслідування цього трагічного інциденту.

Фото: ГУ ДСНС

У ДСНС зазначили, що внаслідок зсуву ґрунту під шаром землі опинились двоє чоловіків, народжених у 1981 та 1975 роках. Понад 30 рятувальників намагались оперативно відкопати їх, проте вони були витягнуті з-під землі вже без ознак життя.

Згідно з аналізом нещодавнього витоку файлів поліції КНР, з 2014 року у китайській провінції Сіньцзяні заарештували та ув’язнили сотні тисяч уйгурських жінок, серед яких – релігійні лідерки.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.