У Херсоні планують завершити опалювальний сезон через два тижні
Джерело: Telegram начальника Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочка
У зв’язку з потеплінням у Херсоні планують завершити опалювальний сезон після 20 березня. Таке рішення прийнято з метою заощадження коштів містян.
Згідно з прогнозами метеослужб, наприкінці березня у Херсоні очікується плюсова температура без значних коливань між денною і нічною. Тому після 20 березня МВА Херсона планує завершити поточний опалювальний сезон.
За словами Мрочка, працівники теплогенеруючих підприємств безперервно розпочнуть підготовку до наступного опалювального сезону.
Одночасно у місті проводиться робота щодо модернізації системи теплопостачання, включаючи перехід на локальні модульні котельні для груп багатоповерхівок або встановлення поквартирного автономного опалення.
- На складах українських теплових станцій на 236 тисяч тонн більше вугілля, ніж передбачалося планом.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.