У храмах УПЦ МП збирають пожертви на заставу «Паші Мерседесу»

Джерело: сайт Києво-Печерської лаври

Після арешту настоятеля Києво-Печерської лаври Павла (Петра Лебедя), відомого як “Паша Мерседес”, парафіяни храму розпочали збір коштів на грошову заставу для нього. Сума застави становить 33 мільйони 300 тисяч гривень.

Адвокат Павла відвідав його у СІЗО та зазначив, що стан його здоров’я та умови утримання – задовільні.

“Ми митрополиту Павлу передали про те, що відбувається збір коштів для внесення застави. Він дуже вдячний і передає Боже благословення”, – написав адвокат.

Своєю чергою, речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов у Facebook прокоментував збір коштів для Павла.

“Поки весь український народ збирає гроші на безпілотники для Збройних Сил України, донатить на оборону України та перемогу над російськими окупантами, – у Києво-Печерській Лаврі адепти московського патріархату збирають гроші на заставу за підозрюваного агента Кремля!!! так званого “митрополита Павла” – громадянина Петра Лебедя, як він сам просив його називати, не “Паша Мерседес”, а “Паша Тесла”, – зазначив Андрій Ковальов.

Він також нагадав, що Павла підозрюють у “розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та поширенні матеріалів, які виправдовують російську агресію”.

Ковальов зробив фото скриньки для збору коштів у храмі святого Агапіта Печерського у Лаврі.

Фото: Андрій Ковальов у Facebook

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.

Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.