У Ілона Маска виникли проблеми зі зміною логотипа Twitter на X

Джерело: Reuters

Рішення мільярдера Ілона Маска змінити бренд Twitter на X може виявитися складним з юридичної точки зору, оскільки компанії, включаючи Meta і Microsoft, вже мають права інтелектуальної власності на ту саму літеру.

Як пояснили у виданні, X досить широко використовується та цитується в торгових марках, тому є кандидатом на юридичні оскарження, і компанія, раніше відома як Twitter, може зіткнутися з проблемами, захищаючи свій бренд X у майбутньому.

“Існує 100% ймовірність того, що хтось подасть до суду на Twitter через це”, – прокоментував адвокат із торгових марок Джош Гербен, який нарахував майже 900 активних реєстрацій торгових марок у США, які вже охоплюють літеру X у багатьох галузях.

Повідомляється, що власники торгових марок, які захищають такі речі, як назви брендів, логотипи та слогани, що ідентифікують джерела товарів, мають право подати заяву про порушення, якщо інший бренд призведе до плутанини споживачів. Засоби захисту варіюються від грошової компенсації до блокування використання.

Зокрема, корпорація Microsoft із 2003 року володіє торговою маркою X, пов’язаною з системою відеоігор Xbox. Своєю чергою, Meta Platforms володіє федеральною торговою маркою, зареєстрованою в 2019 році, яка покриває синьо-білу літеру X для полів, включаючи програмне забезпечення та соціальні мережі.

За словами Гербена, Meta та Microsoft, скоріше за все, не подадуть до суду, якщо не відчують загрози через те, що X Twitter зазіхає на капітал бренду, який вони створили.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.