Ілон Маск оголосив про нове лого Twitter: реакція соцмереж

Джерело: Ілон Маск у Twitter.

Власник Twitter Ілон Маск оголосив про зміну логотипа Twitter на X замість класичної синьої пташки. Тепер домен X.com буде перенаправляти на сайт Twitter.

“Проміжний логотип X з’явиться пізніше”, – написав мільярдер.

Головна виконавча директорка Twitter Лінда Яккаріно заявила, що трансформація з “пташки” на X не матиме жодних обмежень та компанія піде далі.

Під постом власника соцмережі користувачі відреагували здебільшого негативно. Дехто згадав опитування Маска, коли він запитував ,чи варто йому піти з посади гендиректора компанії. Тоді більшість проголосувала “так”, але після цього мільярдер заявив, що у подібних опитуваннях мають брати участь лише верифіковані користувачі, тобто ті, хто придбав підписку на “галочку”.

“Просто залиш Twitter у спокої, перестань руйнувати його”, – написав користувач Dabsyboi.

Скріншот: Twitter

Інші користувачі запостили своє бачення лого, поєднавши одночасно X та класичну синю пташку.

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

@nickgiva1 сказав, що не розуміє, чому Маск не пояснює користувачам причини того, що хоче зробити із соцмережею. За його словами, пояснення дій було б доречним, і багато хто був би вдячний.

Скріншот: Twitter

Своєю чергою, @thekriskay звернув увагу, що зміна лого може відкинути багато років праці над тим, коли просували бренд. Крім того, він та низка інших користувачів помітили, що слово “твітнути” має пряме відношення до “синьої пташки”. Багато, хто поставив питання – як тепер називати “твіти”? Хтось написав, що тепер це не твіти, а Xcretions.

 

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Також користувачі проілюстрували, як “синю пташку” вигнали з роботи, та як вона померла.

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Також були жарти на тему протистояння засновника Meta Марка Цукерберга та Ілона Маска. Зокрема напруга з’явилася після того, як Meta запустила Threads, який вважають конкурентом Twitter. Крім того, Маск пригрозив подати до суду на Threads.

“Я зміню Meta на Y”, – йдеться у дописі”.

Скріншот: Twitter

“Укртві” також не пройшов повз зміни у соцмережі. Зокрема пожартували з літери, опублікувавши те, що вони бачать в оновленні.

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Офіційний акаунт України у Twitter написав, що “принаймні X краще, ніж Z”.

Скріншот: Twitter

Інші меми, які запостили користувачі у відповідь на зміну лого:

Скріншот: Twitter / “Просто пропозиція” — переклад

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter / “Це перелік людей, які просили це” — переклад

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Скріншот: Twitter

Грошовий потік Twitter залишається негативним через падіння доходів від реклами на майже 50% та велике боргове навантаження.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.