У Канаді відбудеться серія спецпоказів української комедії «Мій карпатський дідусь»

Зображення: Держкіно

Джерело: Держкіно

У дев’яти містах Канади відбудеться серія спеціальних ексклюзивних показів українською комедійного фільму “Мій карпатський дідусь”, режисера Зази Буадзе.

Крім того, у кількох містах Канади глядачі матимуть можливість поспілкуватись після перегляду фільму із виконавцем головної ролі – Богданом Бенюком.

За сюжетом фільму “Мій карпатський дідусь”, молодий італієць українського походження Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села Бережниця в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь.

Перше знайомство відразу відбувається не за планом – дід виявляється тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Та й українська Бережниця – не Генуя. Тож онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг.

Стосунки діда й онука перетворюються на битву двох поколінь, але врешті-решт вони обидва дізнаються про велике значення сім’ї та компромісу.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав уряд призначити головою БЕБ Олександра Цивінського – переможця конкурсу відповідно до чинного законодавства. Політик наголосив, що зірване призначення руйнує довіру західних партнерів та шкодить інвестиційним перспективам України.

Національний поштовий оператор АТ “Укрпошта” повідомив про запровадження пільг для жителів сільської місцевості. 

Перший препарат від малярії, придатний для немовлят, схвалили до використання.

9 липня глава уряду Денис Шмигаль поінформував, що нині потреби України у зовнішньому фінансуванні на 2026 рік залишаться на рівні $40 млрд.

27 червня цього року на сайті президента з’явилась петиція під назвою “Декриміналізувати виробництво контенту для дорослих, щоб правоохоронці займались реальними злочинами, а не робили контрольні закупівлі інтимних фотографій”. Власне, в назві відображена вся суть проблеми, яку обговорюють вже декілька років – нормативне регулювання створення і розповсюдження еротичного контенту вже давно відірвалось не лише від реальності, а й від решток здорового глузду.