У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат
Джерело: Національний природний парк “Синевир”
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
Подружжя Роман та Аня під час прогулянки лісом почули жалісний писк і виявили двох ведмежат, які сиділи високо на деревах. Через небезпеку зустрічі з ведмедицею вони залишили місце, однак наступного дня чоловік повернувся перевірити тварин.
Протягом двох днів Роман спостерігав за ведмежатами, сподіваючись, що мати повернеться. Однак цього не сталося. На третій день, побачивши, що малюки виснажені та голодні, він забрав їх додому, нагодував і звернувся до Реабілітаційного центру бурого ведмедя в НПП “Синевир”.
Фахівці центру оперативно організували транспортування тварин. До рятувальної місії долучилися начальник центру Ярослав Бундзяк та ветеринарний лікар Юрій Маслей.
За словами ветеринарів, після перевезення стан ведмежат оцінюють як стабільний. Хоча переїзд став для них стресом, загалом малюки почуваються задовільно.
“Малеча почувається трохи стурбовано, що є абсолютно природним для такої ситуації, але загалом їхній стан задовільний”, – прокоментував ветеринар Юрій Маслей.
Тепер на ведмежат чекає адаптація, спеціальний догляд і правильний раціон у реабілітаційному центрі, де вони зможуть вирости здоровими та підготуватися до життя в природних умовах.
- У Карпатському національному природному парку фотопастки зафіксували бурого ведмедя під час прогулянки лісом.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.


