У КНДР посадовці вперше одягли значки з портретом Кім Чен Ина
Джерело: Reuters
Північнокорейські посадовці вперше одягли значки з портретом Кім Чен Ина публічно. Це сталося на 10-му пленумі ЦК Трудової партії восьмого скликання.
Як розповіли в агентстві, посадовці, виступаючи на ключовій зустрічі під головуванням Кіма, очільника правлячої партії КНДР, носили типовий значок із логотипом партії на правому лацкані, а на лівому боці – значок у формі прапора із зображенням обличчя Кім Чен Ина.

Фото: АР
Раніше обов’язковими до носіння були такі ж значки у формі прапора, але з портретами Кім Ір Сена і Кім Чен Іра.
Про створення значків із зображенням Кім Чен Ина стало відомо ще 2013 року. Тоді, під час потепління стосунків між Північною та Південною Кореями, про це повідомили офіційні особи КНДР. Значок було створено на початку 2012 р. у двох варіантах: круглому та квадратному. Його мають носити не тільки посадовці, а й усі жителі Північної Кореї.

Фото: KCNA
Зазначається, що перші значки із засновником КНДР Кім Ір Сеном почали виробляти і поширювати в листопаді 1970 р. Значок із зображенням його наступника, Кім Чен Іра, випустили в лютому 1992-го, з нагоди його п’ятдесятиріччя.
Династія Кімів, яка правила Північною Кореєю з моменту її заснування після Другої світової війни, прагнула зміцнити свою владу, створюючи навколо себе культи особистості.
- Північна Корея розкритикувала спільні військові навчання Південної Кореї, Японії та Сполучених Штатів, проведені цього місяця, заявивши, що такі маневри свідчать про переростання відносин між трьома країнами в “азійську версію НАТО”.
За міністра національної єдності Олексія Чернишова внесли заставу у повному розмірі — 120 млн гривень. ВАКС призначив цей розмір застави 27 червня у справі про зловживання службовим становищем.
Зупинка постачання Сполученими Штатами, зокрема засобів протиповітряної оборони, безпосередньо вплине на здатність України відбивати дедалі інтенсивніші повітряні удари Росії.
У Росії військовий суд оголосив вирок українському військовослужбовцю Максиму Назаренку, якого звинуватили у скоєнні “терористичного акту” на території Курської області.
У Франції близько 200 людей звинуватили священників елітної католицької школі-інтернату Notre-Dame de Betharram у фізичному та сексуальному насильстві з 1957 по 2004 рік.
Орест Березовський, відомий як митрополит Онуфрій з УПЦ (МП), втратив громадянство України – відповідний указ підписав Президент Володимир Зеленський. Підставою для такого рішення стали дані Служби безпеки України.