У Кремлі заявили, що на порядку денному Путіна – «візит до Китаю»

Джерело: Aljazeera

У Кремлі повідомили, що президент Володимир Путін відправиться з візитом  до Китаю.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив журналістам у Москві, що “зараз сприятливий час для підтримки хороших відносин, які існують між Росією та Китаєм”.

Він додав, що дату візиту президента буде оголошено, коли її буде остаточно визначено.

На зустрічі в Литві лідери НАТО зазначили, що “поглиблення стратегічного партнерства між Китайською Народною Республікою та Росією та їхні взаємні спроби підірвати заснований на правилах міжнародний порядок суперечать нашим цінностям та інтересам”.

Лідери НАТО також закликали Китай засудити агресивну війну Росії проти України та утриматися від будь-якої підтримки військової агресії Росії.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.