У Криму БпЛА атакував склад боєприпасів: відбулась детонація, окупанти заявили про евакуацію населення

Джерело: окупаційний “голова” Криму Сергій Аксьонов

Окупаційна “влада” Криму заявила про атаку БпЛА на склад боєприпасів на півострові. Внаслідок атаки відбулась детонація боєприпасів. Оголошено евакуацію у 5-кілометровій зоні, також зупинено рух залізниці.

Спершу Аксьонов повідомив про “спробу” атаки з застосуванням безпілотника по інфраструктурних об’єктах Красногвардійського району Криму.

Він додав, що на місці перебувають фахівці для ліквідації ймовірних наслідків.

Варто зауважити, що попри заяви Аксьонова про “спробу атакувати”, у соцмережах очевидці повідомляли про вибухи у Криму.

Згодом і сам окупант визнав атаку БпЛА. За його словами, внаслідок атаки відбулась детонація на складі боєприпасів.

Аксьонов запевняє, що “руйнувань на постраждалих, за попередніми даними, немає”.

“Прийнято рішення про евакуацію населення у радіусі 5 кілометрів від місця НС у пункти тимчасового розміщення. Для мінімізації ризиків також вирішено зупинити рух на Кримській залізниці”, – повідомив окупант.

Він додав, що сподівається на швидке усунення наслідків атаки.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.