У Криму росіяни посилюють пропаганду серед молоді – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

У тимчасово окупованому Криму російська ворожа армія проводить заходи “військово-патріотичного виховання”, спрямовані на поширення пропаганди серед молоді.

У межах таких заходів був проведений “форум молодих спеціалістів “Путь Победы. Zеркало” за участю понад 120 учнів з підконтрольних загарбникам ВНЗ окупованого півострову, а також представників російських ворожих військ зі складу ЗС РФ, МВС, МНС, прокуратури.

“Організатором “форуму” виступало “Федеральне агентство у справах молоді РФ”, а головною метою було поглиблення інтеграції молоді з ТОТ Криму до соціально-культурного простору Росії”, – йдеться в повідомленні.

Також, за підсумками “форуму” створено “міжвідомчу раду”, яка сприятиме реалізації заходів військово-патріотичного виховання молоді.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого загинув чоловік.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.