Росіяни посилюють репресії щодо місцевих мешканців окупованих територій, які відмовляються від паспортів РФ – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники посилюють репресії щодо місцевих мешканців, які відмовляються від російських паспортів.

Однак місцеве населення продовжує чинити спротив примусовій паспортизації.

За даними ЦНС, російські окупаційні адміністрації не можуть виконати плани Кремля щодо примусової паспортизації на тимчасово захопленій території. В межах підготовки до так званого дня голосування 10 вересня, московські куратори вимагають максимально паспортизувати цивільних.

Проте цивільні відмовляють від російських паспортів. Тому окупаційні адміністрації посилюють переслідування мешканців, які саботують паспортизацію.

Людей затримують, погрожують розправою, а людям, які ведуть підприємницьку діяльність – блокують роботу.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.