У Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди серед українських дітей – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

В тимчасово окупованому Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди з боку окупаційної адміністрації з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни РФ проти України серед населення півострова.

Відтак, у найбільших містах тимчасово окупованого Криму загарбники провели різні інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку “спеціальної воєнної операції”.

Зокрема, в місті Севастополь окупанти зосередили пропагандистські зусилля на роботі з дітьми та підлітками. Для цього відбулась “зустріч” учасника “спеціальної воєнної операції” із дітьми на базі захопленого майна ДП України “Міжнародний дитячий центр “Артек””.

А з керівництвом “Школи Ектотех+” організували “урок мужності” для учнів старших класів, присвячений загиблим учасникам “спеціальної воєнної операції”.

“Центр національного спротиву нагадує, що подібні заходи противника спрямовані на знищення української ідентичності на ТОТ сходу та півдня України. А також інтеграції українських дітей і підлітків в соціально-культурний простір РФ”, – зазначили у ЦНС.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.