У Києві дітей не пустили в укриття під час тривоги

Джерело: Нацполіція України

У Святошинському районі Києва двох дітей не впустили до укриття під час тривоги. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Інцидент трапився 14 грудня близько 15:30. За даними правоохоронців, брат та сестра – 2011 та 2012 років народження – йшли до укриття, яке розміщене в одній зі шкіл Святошинського району. Діти є учнями цієї школи.

Проте охоронець школи не пустив їх до бомбосховища навчального закладу.

Зазначається, що причиною відмови стало те, що діти прийшли до укриття зі своєю собакою.

“Своїми діями охоронець залишив дітей в небезпеці під час можливого обстрілу. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці”, – повідомили поліціянти.

  • Згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій закриті станції та вестибюлі синьої гілки метрополітену Києва використовуватимуться як укриття під час повітряної тривоги.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.