У Києві головну ялинку встановлять на Софійській площі, а прикрашатимуть її меценати
Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко у Telegram
Цього року головну ялинку країни традиційно встановлять на Софійській площі. Як і минулого року, місто не витрачатиме на це коштів, а роботи зі встановлення та прикрашення ялинки відбудуться коштом меценатів.
Також ялинку встановлять із дотриманням режиму обмеження використання електроенергії. Усе ресурсне та фінансове забезпечення бере на себе ТОВ “ГЛОБАЛ-ДЕКОР”. Воно ж буде відповідальним за встановлення і обслуговування головної новорічної ялинки
“Масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі не передбачено. Якщо райдержадміністрації міста плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття. І теж не коштом бюджету Києва”, – наголосив Кличко.
Цього року Різдво відзначають за новоюліанським календарем, тому ялинку розпочнуть встановлювати до 6 грудня. Її приберуть, відповідно, теж раніше – до 10 січня.
- У Музеї історії міста Києва відкрилася виставка “Київська ялинка від XIX століття – до сьогодення”.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.