У Києві головну ялинку встановлять на Софійській площі, а прикрашатимуть її меценати
Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко у Telegram
Цього року головну ялинку країни традиційно встановлять на Софійській площі. Як і минулого року, місто не витрачатиме на це коштів, а роботи зі встановлення та прикрашення ялинки відбудуться коштом меценатів.
Також ялинку встановлять із дотриманням режиму обмеження використання електроенергії. Усе ресурсне та фінансове забезпечення бере на себе ТОВ “ГЛОБАЛ-ДЕКОР”. Воно ж буде відповідальним за встановлення і обслуговування головної новорічної ялинки
“Масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі не передбачено. Якщо райдержадміністрації міста плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття. І теж не коштом бюджету Києва”, – наголосив Кличко.
Цього року Різдво відзначають за новоюліанським календарем, тому ялинку розпочнуть встановлювати до 6 грудня. Її приберуть, відповідно, теж раніше – до 10 січня.
- У Музеї історії міста Києва відкрилася виставка “Київська ялинка від XIX століття – до сьогодення”.
Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.
24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.
У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.