У Києві головну ялинку встановлять на Софійській площі, а прикрашатимуть її меценати

Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко у Telegram

Цього року головну ялинку країни традиційно встановлять на Софійській площі. Як і минулого року, місто не витрачатиме на це коштів, а роботи зі встановлення та прикрашення ялинки відбудуться коштом меценатів.

Також ялинку встановлять із дотриманням режиму обмеження використання електроенергії. Усе ресурсне та фінансове забезпечення бере на себе ТОВ “ГЛОБАЛ-ДЕКОР”. Воно ж буде відповідальним за встановлення і обслуговування головної новорічної ялинки

“Масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі не передбачено. Якщо райдержадміністрації міста плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття. І теж не коштом бюджету Києва”, – наголосив Кличко.

Цього року Різдво відзначають за новоюліанським календарем, тому ялинку розпочнуть встановлювати до 6 грудня. Її приберуть, відповідно, теж раніше – до 10 січня.

У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.

Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.

В Італії за добу зафіксовано п’ять смертей, пов’язаних із різким підвищенням температури до 41 °C.

Європейська енергосистема опинилася під посиленим навантаженням через хвилю аномальної спеки, котра спричинила різкі коливання цін на електроенергію на тлі зростання попиту та обмеження виробництва.

У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.