У Києві оголосили підозру підліткам, затриманим за побиття військового у Гідропарку
Джерело: Головне управління Національної поліції у Києві
Слідчі оголосили підозру чотирьом неповнолітнім, які побили військовослужбовця у столичному Гідропарку.
Усім чотирьом інкримінується хуліганство, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Фото: Нацполіція
Підліткам загрожує до чотирьох років за ґратами.

Фото: Нацполіція
Київська міська прокуратура повідомила, що потерпілим є військовослужбовець Національної гвардії України, який приїхав до Києва у відпустку.

Фото: київська міська прокуратура
Сутичку між підлітками та військовим зафіксували на відео очевидці. За їхніми словами, перш ніж почати конфлікт із потерпілим, підозрювані спершу сперечалися з іншими чоловіками.
До суду вже скероване клопотання про обрання неповнолітнім зловмисникам запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Довідка. 18 квітня у Дніпровському районі Києва підлітки спровокували конфлікт із військовим, повалили його на землю й почали бити руками та ногами.
На місці події правоохоронці затримали одразу двох нападників, решту – наступного дня. Усі четверо затриманих виявилися місцевими жителями. Трьом із них виповнилося 17 років, четвертому – 15 років.
- Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.
- У Києві 18 квітня правоохоронці затримали двох 17-річних підлітків, які побили військовослужбовця у гідропарку.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.