У Києві підлітки танцювали в поліцейській формі під російський реп: батькам загрожує штраф
Джерело: поліція Києва
В Києві двоє 15-річних підлітків в поліцейській формі розважалися під російську музику. Їх батьків притягнули до відповідальності.
Як розповіли правоохоронці, вони виявили порушення під час моніторингу інтернету. На оприлюдненому відео дівчина та хлопець, одягнути у поліцейський однострій, розважалися, співаючи та танцюючи під російський реп.

Джерело: поліція Києва
Правоохоронці встановили неповнолітніх блогерів — ними виявились двоє 15-річних мешканців столиці. Підлітки пояснили, що відео зняли заради розваги під час святкування дня народження свого товариша.
“Ювенальні поліцейські провели із неповнолітніми профілактичну бесіду, а на їх батьків склали адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП — неналежне виконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей, їм загрожує чималий штраф”, — йдеться у повідомленні.
- Одного з учасників офіційних змагань відкритого Кубку України з бодибілдингу, що проходили у Львові, дискваліфікували за виступ під російську музику.
- У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
- У Києві затримали двох братів, які вбили свого знайомого через зауваження щодо російської музики.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.