У Києві відновлює роботу станція метро «Дніпро», яку було закрито з 2022 року
Джерело: Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА)
Починаючи з завтрашнього дня, 8 березня, станція метро “Дніпро” у Києві відновить свою роботу за звичайним графіком.
Графік роботи станції буде з 05:41 до 22:36.
Пресслужба КМДА наголошує, що станція метро “Дніпро” є наземною, тому під час повітряної тривоги вона буде зачинена для пасажирських перевезень з міркувань безпеки.
Також зауважується, що станція не функціонувала для пасажирських перевезень з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
- Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.
Росія може готувати провокації проти країн Балтії або Польщі, аби змусити західних союзників скоротити підтримку України, свідчать дані латвійської розвідки.
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий повідомив про звільнення чотирьох українських моряків, яких у квітні затримав Корпус вартових ісламської революції.
Унаслідок російської атаки по Нікополю на Дніпропетровщині, що сталася 23 червня, загинула 52-річна працівниця кіоску Ірина Коняєва.
Тайвань скорочує час реагування на можливий напад Китаю та перевіряє готовність армії до негайного переходу до бойових дій, заявив міністр оборони країни Веллінгтон Ку.
Ексміністра охорони навколишнього природного середовища часів експрезидента Віктора Януковича підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту.