У Києві відновлює роботу станція метро «Дніпро», яку було закрито з 2022 року

Джерело: Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА)

Починаючи з завтрашнього дня, 8 березня, станція метро “Дніпро” у Києві відновить свою роботу за звичайним графіком.

Графік роботи станції буде з 05:41 до 22:36.

Пресслужба КМДА наголошує, що станція метро “Дніпро” є наземною, тому під час повітряної тривоги вона буде зачинена для пасажирських перевезень з міркувань безпеки.

Також зауважується, що станція не функціонувала для пасажирських перевезень з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

  • Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.

Іракська влада провела серію антикорупційних рейдів перед очікуваним візитом прем’єра Алі аль-Заїді до Вашингтона. За даними держмедіа, серед затриманих – депутати, посадовці та щонайменше один представник Міністерства нафти.

Президент Сербії Александар Вучич заявив про відновлення строкової військової служби з березня 2027 року. За його словами, це зміцнить обороноздатність країни та підвищить рівень підготовки молоді.

У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.

З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.

Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.