У Києві відновлює роботу станція метро «Дніпро», яку було закрито з 2022 року

Джерело: Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА)

Починаючи з завтрашнього дня, 8 березня, станція метро “Дніпро” у Києві відновить свою роботу за звичайним графіком.

Графік роботи станції буде з 05:41 до 22:36.

Пресслужба КМДА наголошує, що станція метро “Дніпро” є наземною, тому під час повітряної тривоги вона буде зачинена для пасажирських перевезень з міркувань безпеки.

Також зауважується, що станція не функціонувала для пасажирських перевезень з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

  • Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.

Продюсер британського телеканалу Sky News в Україні Азад Сафаров заявив, що у березні 2025 року поблизу Добропілля невідомий розстріляв автомобіль водійки знімальної групи біля командно-спостережного пункту 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. За його словами, жінка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю.

У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.

Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.

В Італії за добу зафіксовано п’ять смертей, пов’язаних із різким підвищенням температури до 41 °C.

Європейська енергосистема опинилася під посиленим навантаженням через хвилю аномальної спеки, котра спричинила різкі коливання цін на електроенергію на тлі зростання попиту та обмеження виробництва.