У Києві відновлює роботу станція метро «Дніпро», яку було закрито з 2022 року
Джерело: Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА)
Починаючи з завтрашнього дня, 8 березня, станція метро “Дніпро” у Києві відновить свою роботу за звичайним графіком.
Графік роботи станції буде з 05:41 до 22:36.
Пресслужба КМДА наголошує, що станція метро “Дніпро” є наземною, тому під час повітряної тривоги вона буде зачинена для пасажирських перевезень з міркувань безпеки.
Також зауважується, що станція не функціонувала для пасажирських перевезень з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
- Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.
У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.
Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.
Президент США Дональд Трамп оприлюднив дизайн спеціального ювілейного американського паспорта, випущеного обмеженим тиражем до 250-річчя незалежності США. На одному з розворотів документа розміщено портрет самого Трампа, а також його підпис.
Озеро для купання Хайдезее у німецькому місті Галле опинилося в центрі скандалу після запровадження правила, яке не дозволяє відвідувати пляж людям, що не володіють німецькою мовою. Міська влада вже вимагає скасувати таку заборону, а в разі відмови закладу можуть загрожувати судові позови.
27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу “Італмас”, атакували місто Дергачі у Харківській області. Під удар потрапили АЗС, є постраждалі.