У Києві внаслідок негоди пошкоджено або повалено понад 780 дерев – КМДА

Джерело: пресслужба КМДА

У столиці внаслідок негоди пошкоджено або повалено понад 780 дерев, попри це обмежень руху на дорогах немає.

“Через негоду та шквальний вітер у Києві виявлено 294 повалене дерево, 487 – зазнали пошкоджень. У ліквідації наслідків буревію задіяно 34 одиниці техніки та 208 працівників аварійно-диспетчерської служби КО “Київзеленбуд” і бригад КП УЗН районів столиці”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією КМДА, до аварійно-диспетчерської служби КО “Київзеленбуд” від киян надійшло 97 дзвінків про пошкоджені дерева. Силами КП УЗН, лісопаркових господарств та аварійно-диспетчерської служби КО “Київзеленбуд” ліквідовано наслідки пошкодження або падіння 587 дерев.

Рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” здійснили 24 виїзди для ліквідації наслідків негоди. Зокрема, на 11 локаціях прибрали повалені дерева, на 11 – аварійні металеві конструкції.

Фахівці ГУ ДСНС у Києві відпрацювали 27 виїздів. З них 15 стосувалися повалених дерев, шість – аварійних металоконструкцій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.