У Києві жінка слухала російську музику в День жалоби: поліція склала на неї протокол
Джерело: поліція Києва
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
“Інформацію про подію правоохоронці виявили з соцмереж. Так, в деяких телеграм каналах зʼявилось відео, на якому місцева мешканка, перебуваючи на балконі загального користування столичного ЖК, гучно увімкнула та танцювала під трек російської виконавиці”, – повідоми у поліції.
Це сталося в день, коли столиця перебувала в жалобі за жертвами масованої ракетної атаки ворога, внаслідок якої загинуло 12 людей.
Поліцейські з’ясували, що на відео 28-річна мешканка цього будинку, яка була в стані алкогольного сп’яніння. Під час спілкування з правоохоронцями вона зазначила, що таким чином розважалася, і про День пам’яті їй нічого не було відомо.
Інспектори поліції провели із жінкою профілактичну бесіду та склали відносно неї адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).
- У Києві затримали двох братів, які вбили свого знайомого через зауваження щодо російської музики.
- Поліція Києва та СБУ встановили особи молодиків, які слухали російську музику на столичному Подолі – їх притягнуто до адміністративної відповідальності.
У тропічних лісах на півночі Австралії вчені виявили новий вид павука, який плете пастку, схожу на катапульту, щоб зловити один вид мурах.
Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.