У лікарні Німеччини померли двоє постраждалих унаслідок вибуху нафтопроводу на Прикарпатті

Джерело: голова Надвірнянської ОТГ Зіновій Андрійович

У медзакладі Німеччини померло двоє мешканців села Стримба (Івано-Франківська область), які зазнали поранень унаслідок вибуху нафтопроводу 30 вересня.

За словами Андрійовича, лікарі боролись за життя постраждалих, проте врятувати їх не вдалось. Глава громади також додав, що від серцевого нападу померла дружина одного із постраждалих.

“Сьогодні ми отримали тужливу звістку про те, що мешканці села Стримба, Марій Ярослав та Гріздак Наталя, які постраждали внаслідок техногенної ситуації, яка мала місце в нашій громаді, а також Надія Гладиш – дружина постраждалого Василя Гладиша, в якої не витримало серце, відійшли в засвіти”, – наголосив він.

Зіновій Андрійович додав, що тіла померлих повернуть з-за кордону за кошти ОТГ.

ДОВІДКА: 30 вересня приблизно о 17:00 поблизу села Стримба Надвірнянського району Івано-Франківської області стався прорив нафтопроводу діаметром 150 мм.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.