У лікарні померла постраждала внаслідок ракетного удару росіян по селу Гроза
Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов
Ввечері 11 жовтня у реанімації лікарні померла жінка, яка постраждала внаслідок ракетного удару росіян по селу Гроза на Харківщині.
За даними Синєгубова, померла 53-річна жінка. Вона стала 56-ю жертвою російського удару по кафе, де відбувались поминки.
ДОВІДКА: 5 жовтня о 13:24 російські окупанти вдарили по селу Гроза, що у Куп’янському районі Харківської області. Для удару РФ застосувала ракету “Іскандер”, яка поцілила у приміщення кафе та магазину, де на той момент відбувались поминки.
Село було окуповане росіянами у 2022 році. Станом на 2023 рік там проживало близько сотні осіб.
Додамо, що 11 жовтня в СБУ повідомили, що встановили ймовірних коригувальників ракетного удару РФ по селу Гроза. Ними виявились двоє братів, які під час тимчасової окупації села у 2022 році приєднались до росіян, а перед звільненням селища виїхали до РФ.
- Організація Об’єднаних Націй направила групу експертів на місце ракетного удару у село Гроза Харківської області, де через ракетний обстріл росіян загинуло понад 50 осіб.
- Китай дорікнув Росії через ракетний обстріл села Гроза у Куп’янському районі Харківської області, внаслідок якого загинуло понад 50 осіб.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.