У лікарні померла постраждала внаслідок ракетного удару росіян по селу Гроза

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Ввечері 11 жовтня у реанімації лікарні померла жінка, яка постраждала внаслідок ракетного удару росіян по селу Гроза на Харківщині.

За даними Синєгубова, померла 53-річна жінка. Вона стала 56-ю жертвою російського удару по кафе, де відбувались поминки.

ДОВІДКА: 5 жовтня о 13:24 російські окупанти вдарили по селу Гроза, що у Куп’янському районі Харківської області. Для удару РФ застосувала ракету “Іскандер”, яка поцілила у приміщення кафе та магазину, де на той момент відбувались поминки.

Село було окуповане росіянами у 2022 році. Станом на 2023 рік там проживало близько сотні осіб.

Додамо, що 11 жовтня в СБУ повідомили, що встановили ймовірних коригувальників ракетного удару РФ по селу Гроза. Ними виявились двоє братів, які під час тимчасової окупації села у 2022 році приєднались до росіян, а перед звільненням селища виїхали до РФ.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.