У Лондоні чоловік із палестинським прапором виліз на вежу Біг-Бена
Джерело: Sky News
У суботу, 8 березня, у Лондоні район довкола Біг-Бена перекрили через чоловіка, який виліз на вежу Єлизавети із палестинським прапором.
Як зазначається, босий чоловік стояв на карнизі вежі Єлизавети, де розміщений Вестмінстерський годинник і дзвін Біг-Бен. У руках він тримав палестинський прапор і вигукував “вільна Палестина”.

Фото: РА
За даними видання, навколо ніг протестувальника було видно велику червону пляму, схожу на кров. Вранці 8 березня Вестмінстерський міст був перекритий аварійними службами.
Переглянути цей допис в Instagram
Цього ж дня приблизно 100 людей зібралися на пропалестинський протест в центрі Лондона і підтримували чоловіка, який виліз на Біг-Бен.

Фото: Reuters

Фото: Reuters
Нагадаємо, 5 лютого президент США Дональд Трамп висловив готовність узяти під контроль сектор Гази. Він також не відкинув можливість введення американських військ.
Президент США заявляв, що палестинці не мають альтернативи, окрім як залишити Газу, а Єгипет і Йорданія мають надати їм притулок. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш повідомив, що пропозиція Трампа щодо сектору Гази може означати “етнічну чистку”.
10 лютого Дональд Трамп заявив, що хоче купити Сектор Гази, але може дозволити іншим державам на Близькому Сході відновити частину зруйнованої війною території.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.