У Лондоні затримали чоловіка за підозрою в крадіжці картини Бенксі

Джерело: Sky News

Поліція Лондона повідомила про затримання одного чоловіка за підозрою в крадіжці нової картини британського вуличного художника Бенксі.

“У зв’язку з інцидентом затримано одного чоловіка, підозрюваного в крадіжці та завданні шкоди. Він залишається під вартою”, – заявили в правоохоронних органах.

Як зазначається, поліціянти отримали інформацію про викрадений дорожній знак у п’ятницю.

“Ми отримали повідомлення про крадіжку, і розслідування триває”, – запевнили в поліції.

Нагадаємо, 22 грудня в південному Лондоні двоє чоловіків викрали нову картину британського вуличного художника Бенксі через годину після того, як він підтвердив своє авторство.

Так, близько 12:30 за місцевим часом, на перехресті у районі Пекхем, де знаходився знак, були помічені двоє чоловіків, які швидко знімали творіння Бенксі за допомогою болторізів.

Йдеться про картину – дорожній знак “Стоп”, на якому намальовані три військові безпілотники.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на ситуацію в полку “Скеля” після повідомлень про можливі порушення прав військовослужбовців. Він звернувся до ДБР і Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, а Офіс омбудсмана готує моніторинговий візит.

Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.

З 1 липня в 12 прикордонних населених пунктах Чернігівщини впровадять обовʼязкову евакуацію. Роблять це на запит військових.

Netflix замовив серіальну адаптацію популярного романтичного роману “І зійде крига” (Icebreaker) письменниці Ганни Ґрейс. Проєкт стане черговою екранізацією книжкового бестселера для стримінгового сервісу.

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що агентство проводитиме інспекції в Ірані в межах попередньої мирної домовленості між Тегераном і Вашингтоном. Водночас Іран наполягає, що питання доступу до пошкоджених ядерних об’єктів вирішуватиметься лише у фінальній угоді зі США.