У Львівській області 9-річний хлопчик зібрав на благодійних концертах понад 2,5 млн грн для ЗСУ

Джерело: Самбірська міська рада.

9-річний Юрій Напора протягом року зібрав на потреби Сил оборони України 2,5 млн грн. Хлопчик їздить Львівщиною та проводить благодійні концерти, а саме співає патріотичні пісні на вулицях.

Фото: Самбірська міська рада

По області дитина пересувається разом із батьком, який акомпанує йому на синтезаторі. За виручені кошти придбано квадрокоптери, тепловізори, амуніцію, запчастини тощо.

“Йому лише дев’ять років, а він вже так багато встиг зробити. Юрій Напора – хлопчик, про якого розповідали в українських ЗМІ – сьогодні був у Самборі”, – наголосили у міськраді.

Нещодавно родина у Самборі зібрала 26 тисяч гривень. Кошти скерують на придбання тепловізора для воїна 82-ї десантно-штурмової бригади Юрія Годомського.

Фото: Самбірська міська рада

Майже усі пісні виконують на тему війни.

“Одного разу Юрчик почув історію хлопця з Чернігова, який передав велику суму на допомогу нашій армії. Не пригадаю зараз його імені”,  – поділився батько Юрія.

Син і батько співпрацюють з благодійною організацією, яка допомагає захисникам України. Хлопчик, який є учасником Львівського національного академічного хору “Дударик”, сказав, що йому дуже подобається те, чим він займається.

Фото: Самбірська міська рада

Міжнародний демократичний союз у підсумковій резолюції, ухваленій у Вашингтоні, висловив всебічну підтримку Україні, закликавши світових лідерів допомагати нашій країні до перемоги над РФ. Міжнародні організації за участі американських конгресменів також стурбовані тим, що українська влада відмовила главі “Європейської Солідарності” Петру Порошенку взяти участь у Форумі IDU.

Очільник МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи для конфіскації заморожених російських активів і витрати їх на відновлення України.

У соцмережах українці розкритикували нещодавно встановлений у Києві пам’ятнику загиблому Герою України Олександру Мацієвському – через надто реалістичну воскову фігуру воїна та місце розташування.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинили роботу. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.