У Львові пʼяний водій після того, як скоїв ДТП, почав пити горілку на очах у патрульних
Джерело: патрульна поліція Львівської області
У Львові п’яний водій скоїв ДТП, а потім відкрив пляшку горілки і почав пити перед патрульними.
53-річний водій Volkswagen Golf не впорався з керуванням та в’їхав у припарковану машину тієї ж марки. Під час спілкування з винуватцем ДТП, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік відмовився проходити перевірку, а тоді дістав пляшку алкоголю та почав пити.
На нього винесли постанову за відсутність необхідних документів та склали протокол за порушення ПДР, що спричинило ДТП, та за вживання водієм алкоголю після ДТП.
- У Дніпровському районі Києва зіткнулися легковий автомобіль і маршрутне таксі, внаслідок чого одна людина загинула, ще одного постраждалого ушпиталили.
Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.