У Львові внаслідок хакерської атаки відключено опалення та гарячу воду у житловому масиві

Джерело: пресслужба “Львівтеплоенерго”.

У Львові житловий масив Сихів став жертвою внаслідок хакерської атаки на муніципальне підприємство “Львівтеплоенерго”, що призвело до припинення подачі гарячої води та опалення в цьому районі у вівторок, 23 січня.

“Унаслідок хакерської атаки порушено систему управління теплопостачанням. Тривають роботи з відновлення подачі опалення та гарячого водопостачання в житловому масиві Сихів. Орієнтовний термін відновлення – 21:00”, – йдеться в повідомленні.

Міська рада Львова також повідомила про збій у системі теплопостачання “Львівтеплоенерго” минулої ночі, що призвело до зупинки 324 індивідуальних теплових пунктів у житловому масиві Сихів.

Поки що вдалося відновити роботу 175 пунктів. До кінця дня планується повністю відновити подачу тепла та гарячої води.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.