У Литві ремонтуватимуть танки Abrams – Міноборони

Джерело: пресслужба Міноборони Литви

У Литві розпочали ремонтувати танки Abrams підрозділів армії США, котрі дислокуються на території країн Балтії.

Ми посилюємо логістичну підтримку наших союзників. З початку 2024 року сили США зможуть ремонтувати свою важку військову техніку у найсучаснішій армійській майстерні литовського війська біля населеного пункту Рукла, — зазначили у повідомленні.

Зауважується, що нині вже прибули перші танки Abrams і ремонтуються як американськими, так і литовськими військовими фахівцями.

Раніше у Литві погодили ремонтувати танки Leopard, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій в Україні. Роботи проводитиме литовська армія спільно з оборонною промисловістю Німеччини.

  • Міністерство оборони Литви оголосило про новий пакет військової підтримки Україні, що містить постачання двох пускових установок NASAMS, які країна придбала влітку.
  • У Міністерстві оборони України заявили, що Литва зацікавлена у співпраці з Україною у галузі досліджень і розробок оборонної промисловості.
  • Міністр національної оборони Литовської Республіки Арвідас Анушаускас презентував оновлену концепцію “Коаліції з розмінування” заступникові міністра оборони України Юрію Джигиру під час його візиту до Вільнюса.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.