Литва спорядить Україні пускові системи ППО NASAMS

Джерело: пресслужба Міністерства оборони Литви

Міністерство оборони Литви оголосило про новий пакет військової підтримки Україні, що містить постачання двох пускових установок NASAMS, які країна придбала влітку.

Додатковий пакет озброєння також включає передачу 155-мм боєприпасів, а також зимового обладнання – електрогенераторів, армійських похідних ліжок та одягу.

Окрім цього, продовжено навчання та реабілітацію українських військових.

Підтримка, яку ми надаємо, залишається ключовим фактором оборони України. Ми не можемо втомлюватися. Ми повинні продовжувати стояти з Україною до перемоги, – мовиться у дописі відомства.

Міністр оборони Арвідас Анушаускас презентував допомогу під час зустрічі Контактної групи у форматі Рамштайн.

Раніше глава Пентагону Ллойд Остін повідомив про новий пакет військової допомоги Україні від США на суму 200 мільйонів доларів.

Згодом міністр оборони Канади Білл Блер оголосив про передачу нового військового пакету Україні.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.