Голова Пентагону повідомив про новий пакет допомоги для України

Джерело: Ллойд Остін під час зустрічі у форматі “Рамштайн”

Глава Пентагону Ллойд Остін повідомив про новий пакет військової допомоги Україні від США на суму 200 мільйонів доларів.

“Я дуже радий, що США оголосить про новий пакет безпекової допомоги для України, обсягом у 200 мільйонів доларів, який включає також боєприпаси М9М і також абсолютно нові системи ППО, які будуть незабаром доставлені в Україну”, – сказав Остін.

Він додав, що з новим пакетом допомоги Україна отримає також артилерію, ракети, боєприпаси для протиповітряної оборони, протитанкову зброю та озброєння для боротьби з ворожими БпЛА.

За словами Остіна, узимку перед Контактною групою стоять подвійні завдання: продовжувати допомагати Україні і розвивати можливості України у майбутніх небезпеках.

“Ми також повинні забезпечити необхідні потреби України, зокрема, у ППО та боєприпасах”, – наголосив голова Пентагону.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.