У Литві відновили підводний кабель зв’язку в Балтійському морі

Джерело: LRT

Телекомунікаційна компанія Telia Lietuva повідомила, що кабель зв’язку між Литвою та Швецією в Балтійському морі, пошкоджений майже два тижні тому, полагодили.

Попри те, що на цей канал припадала майже третина міжнародного інтернет-трафіку, технічний директор Telia Андрюс Шемешкявічюс каже, що громадськість не відчула жодних перебоїв через пошкодження каналу.

За його словами, Литва була захищена від негативних наслідків завдяки високій пропускній здатності своїх з’єднань.

“Політика Telia полягає в тому, що жодна міжнародна лінія не повинна бути завантажена більше, ніж на 60%, тому якщо в одному напрямку відбувається збій, інші два можуть повністю його замінити”, – сказав Шемешкявічюс.

Нагадаємо, між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку.

У цій справі підозрюють китайський суховантаж Yi Peng 3. Кораблі трьох країн НАТО охороняють його.

Судно підозрюють у диверсії за завданням російської розвідки. Німецьке видання Bild, посилаючись на джерела у силових структурах, повідомляло, що капітаном судна виявився росіянин, і ця інформація нібито стала відомою після зупинки суховантажу.

Закон про підвищення податків набуде чинності вже завтра, 29 листопада, повідомив голова комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

Результати дослідження засвідчили, що вітамін D сприяє зменшенню вираженості симптомів сезонного афективного розладу.

   Художниця-монументалістка, дисидентка, правозахисниця, Алла Горська народжена у Ялті. Опанувала українську мову, як нову рідну, творила та протестувала. А зі шпигунів вона сміялася, але одного вечора не повернулася додому.

Протягом двох років повномасштабна війна РФ проти України точиться метр за метром, залитим кров’ю. Нині ситуація наближається до кардинальних змін. Однією з причин є те, що стрімке просування Росії виявило серйозні недоліки в живій силі та моральному стані, що зрештою може призвести до прориву українських оборонних ліній. Ще одна причина різкого повороту подій – наміри Дональда Трампа, котрий, як майбутній президент, прагнутиме якнайшвидшого завершення бойових дій.

Китайські правоохоронці затримали громадянську журналістку Чжан Чжань, яка в травні вийшла з в’язниці після чотирьох років за ґратами за репортажі про спалах COVID-19 у місті Ухань, де у грудні 2019 року вперше виявили вірус.