У Маріуполь планують заселити 300 тисяч громадян РФ — ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.

ЦНС отримав інформацію з джерел в українському підпіллі. Воно своєю чергою отримало доступ до відповідних документів окупаційної адміністрації.

Росіяни планують реалізувати демографічні зміни до 2035 року. Зокрема стимулом планують зробити програми пільгових іпотек для громадян РФ. Вже на тимчасово окуповані території завозять заробітчан та держслужбовців з “депресивних” регіонів Росії.

Утім місцевих жителів примусово депортують на територію РФ.

У ЦНС наголосили, що дії РФ відповідають ознакам геноциду згідно з міжнародним правом

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.