У Мексиці сталася ДТП: відомо про десятьох загиблих

Джерело: AP

У Мексиці сталася аварія за участі тягача з причепом і пікапа, що перевозив пасажирів, внаслідок чого загинуло щонайменше десять осіб.

За даними Секретаріату безпеки та захисту громадян Мексики, інцидент стався в штаті Сан-Луїс-Потосі, що на північному заході від столиці Мехіко.

Серед загиблих п’ятеро жінок, четверо неповнолітніх і чоловік.

У відомстві зазначили, що невстановлену кількість постраждалих доставили до найближчих медзакладів.

Причина аварії нині встановлюється.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.