«У мене немає причин не довіряти Росії», – Ердоган

Джерело: AL Jazeera

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що довіряє Росії так само як і Заходу.

Під час своєї недавньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним Ердоган сказав, що йому не вдалося змусити його відновити “Чорноморську зернову ініціативу”.

Але в інтерв’ю американській телекомпанії PBS у Нью-Йорку, де турецький лідер бере участь у Генеральній асамблеї ООН, Ердоган сказав: 

“У мене немає причин не довіряти їм [Росії]. Наскільки надійний Захід, настільки ж надійна і Росія. Протягом останніх 50 років ми чекали на порозі ЄС, і в цей момент я довіряю Росії так само як і Заходу”.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.