У Міноборони розповіли, як 18-24-річним добровольцям пройти ВЛК
Для підписання контракту потрібно пройти медичний огляд — направлення можна отримати в електронному або паперовому вигляді.
Електронне направлення формується через реєстр “Оберіг” у застосунку “Резерв+”. Доброволець може вибрати місце проходження ВЛК — за місцем розташування обраної військової частини, центру рекрутингу, або за місцем свого перебування на військовому обліку.
Паперове направлення видає командир військової частини або керівник центру рекрутингу після співбесіди. У документі вказується назва та адреса найближчої ВЛК.

Джерело: Міноборони
Як проходить ВЛК
Добровольці 18-24 років проходять медичний огляд у визначеній комісії, де перевіряється їхній фізичний і психічний стан. Контролюють процес військові частини та територіальні центри комплектування (ТЦК та СП).

Джерело: Міноборони
“Для посадової особи, яка вимагає контролю за організацією медичних оглядів, необхідно встановити заклад охорони здоров’я, переконатися у можливості проходження відповідних процедур отримання довідок встановленого зразка на безоплатній основі”, — зазначили в Міноборони.

Джерело: Міноборони
Під час проходження ВЛК обов’язковим є психіатричний огляд, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин.

Джерело: Міноборони
- У межах реалізації експериментального проєкту “Контракт 18-24” підготовка громадян, залучених на військову службу, відбувається за трирівневою програмою, тривалістю до трьох місяців.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.