У Міноборони знову закликали не оприлюднювати завчасно новини з фронту

Джерело: Ганна Маляр у Telegram.

У Міністерстві оборони України знову закликали не публікувати інформацію про ситуацію на фронті до офіційних повідомлень від Генштабу та Міноборони, адже через це страждають українські військові.

“Якщо ви пишете публічно до повідомлень Генштабу, Міноборони та офіційних речників ЗСУ інформацію про те, куди наші зайшли й де закріпились, то просто врахуйте, що ціна ваших лайків – життя наших військових”, – зазначила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Нагадаємо, що декілька днів тому у Міноборони закликали телеграм-канали не оприлюднювати новини з фронту в онлайн-режимі.

“Звертаюсь на прохання наших військових до всіх телеграм-каналів, які інформують про оперативну ситуацію на фронті. Не викладайте новини з фронту в онлайн-режимі і день в день – наших накривають одразу після цього. Ну, така специфіка нашого ворога”, – зауважила Ганна Маляр.

Вона також додала, що необхідно публікувати новини про ситуацію на фронті лише після оприлюднення інформації офіційними спікерами – Генштабом, ОСУВами, Міноборони.

“Ми всі узгоджуємо інформацію перед оприлюдненням з підрозділами безпеки операцій та безпосередньо з командуваннями на місцях”, – резюмувала Ганна Маляр.

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

За даними Пентагону, Україні доведеться зачекати до наступного року, перш ніж вона отримає свою першу велику партію малогабаритних високоточних боєприпасів GLSDB, які США адаптували для завдання ударів на відстані майже 160 км.

В РФ, на полігоні Кузьмінський у Ростовській області 12 морських піхотинців підірвали себе під час випадкового вибуху гранати від ручного протитанкового гранатомета.

29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

Уповноважені з прав людини в Україні та РФ узгодили взаємні відвідини полонених. Зокрема представники російського омбудсмена відвідали 119 українських захисників, які нині перебувають у полоні РФ.