У Мін’юсті розповіли, що чекає чоловіків у випадку несплати штрафу від ТЦК

Джерело: запит Судово-юридичної газети

У Міністерстві юстиції України пояснили, що очікує чоловіків у разі несплати штрафу, накладеного ТЦК та СП. У разі невиконання зобов’язань щодо сплати штрафу, постанова про його стягнення передається на примусове виконання до органів державної виконавчої служби, що діють за місцем проживання або роботи порушника, чи за місцезнаходженням його майна.

Як зазначають у Мін’юсті, такі адміністративні стягнення застосовуються за: порушення правил військового обліку призовниками, військовозобов’язаними та резервістами, а також за порушення законодавства, пов’язаного з обороною та мобілізаційною підготовкою.

У випадку несплати штрафу державні виконавці мають право вжити заходів для примусового виконання рішення. Це може включати арешт майна боржника, списання коштів з його рахунків та примусову реалізацію майна для погашення боргу. Стягнення в першу чергу звертається на грошові кошти боржника, зокрема ті, що зберігаються на банківських рахунках.

Якщо коштів або цінностей, що належать боржнику, недостатньо для погашення боргу, виконавці звертаються до іншого майна, за винятком того, на яке згідно з законом не можна накладати стягнення. Розмір стягнення визначається так, щоб покрити не тільки штраф, але й виконавчий збір, витрати на провадження та винагороду виконавцеві.

При цьому, якщо сума боргу не перевищує 20 мінімальних заробітних плат, стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій воно розташоване, не здійснюється. У такому разі виконавці повинні шукати інші джерела для погашення боргу, як передбачено законом.

Скриншот запиту Судово-юридичної газети

Скриншот запиту Судово-юридичної газети

Скриншот запиту Судово-юридичної газети

У новому друкованому номері глянцю “ELLE Україна” вперше в історії журналу з’явилася обкладинка, для зйомки якої позували сім дружин та два чоловіки очільників держав, котрі стали почесними гостями IV Саміту перших леді та джентльменів, заснованого пані Оленою Зеленською.

20 жовтня Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив про перші результати перевірки стосовно набуття прокурорами статусу особи з інвалідністю. Службове розслідування показало, що 61 прокурор Хмельниччини має інвалідність, тоді як 80% з них отримали її до початку повномасштабного вторгнення. 

19 жовтня міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький та міністр з питань Європи та закордонних справ Франції Жана-Ноеля Барро обговорили питання стратегічних комунікацій, а також протистояння загрозам інформаційної війни, яка ведеться Росією. 

20 жовтня командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк повідомив, що за тиждень з 13 по 20 жовтня Сили оборони ліквідували 9590 російських військових. Також вдалося знищити щонайменше п’ять ракет та збити 295 ворожих БпЛА.

Глава РФ Володимир Путін підтримав ідею відродити спортивні паради на Червоній площі. Відповідні марші регулярно проходили біля стін Кремля у роки правління Йосипа Сталіна та припинилися після смерті диктатора.